قهوه

نکات مهم هنگام خرید اسپرسو ساز

در این مقاله قصد داریم نکات مهم در هنگام خرید اسپرسوساز را به شما معرفی کنیم

اسپرسوساز می تواند یک مکمل برای آشپزخانه و یا محل کار باشد ، تصور کنید صبح ها هنگام طلوع آفتاب در خانه به همراه یک  قهوه و بوی بسیار جذاب قهوه همراه باشد و یا در میان ساعت کاری یک فنجان قهوه می تواند باعث انرژی مجدد شود. حال که قصد تهیه یک اسپرسوساز را دارید نکات مهمی باید توجه کنید که در ذیل به آن ها می پردازیم:

1- چه مقدار قصد دارید برای تهیه یک اسپرسوساز هزینه کنید . اسپرسوسازها انواع مختلفی دارند از خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی که به نسبت بودجه و میزان استفاده باید بین این سه دسته انتخاب کنید، ضمنا دستگاه های مکملی نیز شاید باید تهیه کنید به عنوان مثال آسیاب قهوه و یا تمپر پس باید باتوجه به میزان استفاده بودجه خود را تقسیم کنیم.

2- قصد تهیه چه نوع قهوه ای را دارید ؟ باید ببینید که بیشتر چه نوع قهوه ای مورد نظر شما می باشد؟ اسپرسو یا لته و یا کاپوچینو ، گاهی برای صلیقه شما یک دستگاه کوچک کافی است و گاهی نیاز به لته آرت های حرفه ای دارید و باید دستگاه های حرفه ای تری تهیه کنید ، پس با توجه به مورد استنفاده می توانید دستگاه های گوناگونی تهیه کنید.

3- چند فنجان قهوه در روز می نوشید ؟ دستگاه ها دارای ظرفیت های متفاوتی هستند و با توجه به میزان استفاده از 10 تا 100 فنجان قهوه در روز می دهد که اصولا 100 فنجان برای کافه های بزرگ می باشد و حتی کافه های کوچک کارشون با دستگاه های متوسط نیز راه میافتد.

4- اندازه دستگاه نیز بسیار مهم می باشد که باید متناسب با فضای آشپزخانه و یا محل مورد نظر شما باشد و گاهی بزرگ بودن دستگاه ها می تواند ایجاد مشکل کند.

5- کاربری دستگاه نیز امروزه بسیار مهم می باشد و برای مصارف خانگی باید به دنبال دستگته هایی با کاربری ساده تر باشیم ولی در عوض برای استفاده های حرفه ای مثل کافه و … باید به دنبال دستگاه های حرفه ای تر باشیم و با کارایی های پیشرفته تر.

6-خدمات پس از فروش از نکات مهم می باشد که در صورتی که دسنگته نیاز به سرویس پیدا کند به راحتی بتوان از خدمات پس از فروش آن استفاده کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *