قهوه

برای کافی شاپ تان به چه نوع دستگاه اسپرسویی نیاز دارید؟

جهت خرید اسپرسو ساز زمانی که می خواهید یک دستگاه اسپرسو ساز عالی برای کافی شاپ تان بخرید که نیازهایتان را برآورده کند و سال ها برایتان کار کند موارد متعددی هست که باید مدنظر داشته باشید. نوع خدماتی که در مغازه تان ارائه می دهید مهم ترین فاکتور در انتخاب این دستگاه هاست اما تعداد مشتریانی که هر روز به آن ها سرویس می دهید هم مهم است. یک دستگاه اسپرسو ساز سنتیِ خودکار به شما اجازه می دهد کنترل بیشتری بر روی فرآیند درست کردن نوشیدنی هایتان داشته باشید. در این مقاله قصد داریم نحوه انتخاب دستگاه اسپرسوساز را برای کافی شاپ ها بیان کنیم. پس همراه ما باشید.
بر اساس نوع کسب وکارتان یک دستگاه اسپرسوساز عالی انتخاب کنید:
نانوایی یا شیرینی پزی ها:
خوب شما می توانید در کنار نان و شیرینی هایی که سرو می کنید قهوه های خوشمزه ای را هم در اختیار مشتریان تان بگذارید. روزانه ممکن است نیاز داشته باشید 20 الی 50 اسپرسو تهیه کنید. در چنین شرایطی دستگاه اسپرسوساز تک گروپ بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

کافی شاپ ها:
زمانی که یک کافی شاپ را اداره می کنید بی شک مشتریان زیادی را خواهید داشت که برای چشیدن طعم بی نظیر قهوه هایتان به سراغ شما می آیند. پس باید دستگاهی تهیه کنید که در طول روز پا به پای شما کار کند. بسته به موقعیت مغازه تان ممکن است 50 تا 100 اسپرسو سرو کنید. پس باید دستگاه دو گروپ و سه گروپ را برای خرید در نظر بگیرید.

رستوران ها:
اسپرسو می تواند یکی از گزینه های عالی جذب مشتری برای رستوران ها باشد. در این شرایط می توان انتظار 10 الی 50 نوشیدنی را در طول روز داشت. اگر رستوران یا بار دارید بهتر است به فکر تهیه دستگاه یک گروپ باشید.

دفاتر کاری:
گاهی از اوقات یک نوشیدنی منحصر به فرد همچون قهوه می تواند خلاقیت کارکنان را افزایش دهد. اگر شرکت بزرگی دارید بی شک در طول روز بیش از 75 اسپرسو تهیه خواهید کرد. بر اساس نیازهایی که دارید یک دستگاه اسپرسو ساز تک گروپ و دو گروپ می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *